Kia Carnival Hi-Limousine

Kia Carnival Hi-Limousine

Opsione Baze
 • 7 Vendëshe
 • Sedile elektrike me ngrohje, ftohje dhe masazh
 • Frigorifer
 • Klimatizator me 4 zona
 • Timon multifunksional, elektrik me ngrohje
 • Adaptive cruise control
 • Sedile prap ngrohje ftohje
 • Lane keep assist
 • Blind spot assist
 • Ndricim i brendshem ambienti
 • 2 televizora HDMi
 • Dritat xenon me detaje LED
 • Sistem Audio JBL
 • Pasqyra elektrike me palosje
 • Emergency Brake Assist
 • Navitator
 • AUX
 • USB
 • Bluetooth
 • Kamera parkimi 360 grade
 • Sensor parkimi para dhe pas
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €29,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 77,000km
Viti 2017
Motorri 2.5 - 150 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Minivan
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay