Jeep Grand Cherokee Summit

Jeep Grand Cherokee Summit

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Suspensione me Ajer
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blis - Blind Spot Information System
 • Cruise Control
 • Drita te Dites LED
 • Dritat Xenon Adaptive
 • ECO Start/Stop
 • Impiant Audio Harman Kardon
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)
 • Paketa Park Assist
 • Pasqyrat me Komandim
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Distronic Plus
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem USB
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon Prej Lekure me Ngrohje
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €32,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 60,000km
Viti 2017
Motorri 3.0 - 250 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay