Jeep Grand Cherokee SRT8

Jeep Grand Cherokee SRT8

Opsione Baze
 • Hapje elektrike e bagazhit
 • Keyless Entry
 • Keyless Start
 • Sedile lëkure me ngrohje, ftohje dhe memorie
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sistem navigacioni
 • Blind spot monitoring
 • Tavan xhami panoramic me hapje
 • Voice control
 • Sistem Distronic
 • Adaptive Cruise Control
 • Lane keep assist
 • Parking asisst
 • ECO Start/Stop
 • Drive mode select
 • Levat e transmisionit te integruara ne timon
 • Sensor dritash
 • Sensor shiu
 • Sensor parkimi
 • Sistem Audio Harman Kardon
 • Sistem Bluetooth
  Radio, CD Player
 • Klimatizator automatik Bi-Zona
 • Timon me levizje elektrike
 • Timon me ngrohje
  Pasqyra me palosje elekteike me ngrohje
 • ISOFIX
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
€120,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 9155km
Viti 2021
Motorri 6.2
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: 4WD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay