Jaguar XF D180 R-Sport

Jaguar XF D180 R-Sport

Opsione Baze
 • Traksion RWD
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Lane Keep Assist
 • Drita  LED
 • Sedile Tekstil
 • Dynamic Mode
 • 2-Zone Climate Control
 • Xhama te Laminuar
 • Xhama te Erresuar
 • Sedilje me Ngrohje Para
 • Drita Ambjeni
 • Tavani Panoramik me Hapje
 • Sedile Taurus Leather Elektrike
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Kamera Parkimi Prapa
 • Drita Xenon Led
 • Drita Mjegulle LED
 • Disqe 19″ Axis 14 Spoke Silver
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
€33,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 122,225km
Viti 2016
Motorri 2.0 - 180 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: Kafe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay