Jaguar XE S 180D

Jaguar XE S 180D

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Ambient Light
 • Disqe Alumini 18"
 • Dritat Full LED
 • Impianti Audio 380W Meridian
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Ionizim I Ajrit te Kabines
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem USB
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €39,900
€29,990
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 15300km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 180 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e kuqe
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial prapa
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay