Jaguar XE D204 SE

Jaguar XE D204 SE

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • All Surface Progress Control
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Lane Keep Assist
 • Drita Premium Full LED
 • Keyless Start/Stop
 • Impianti Audio
 • Android Auto™
 • Apple CarPlay®
 • Emergency Braking
Opsione Shtese
 • Disqe Alumini 19"
 • Dritat Premium LED
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Keyless start
 • Paketa Driver Assist
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Sedile Lëkure
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Keyless Entry
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
cmimi €58,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 2.0 - 204HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Blue Fireblue
Ngjyra Brenda: Light Oyster
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay