Jaguar F-Type R

Jaguar F-Type R

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Paketa Black Interior
 • Sedile Klimaterike Para
 • Paketa Exterior Black Design
 • Pincat e Frenave Ceramic 398m Verdha
 • DSC
 • EPB
 • EBD
 • ABS
 • Marmida te Komandueshme Active
 • Configurable Dynamics
 • Adaptive Dynamics
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing
 • Disqe Alumini 20"
 • Dritat Pixel Led Laser ADB
 • ECO Start/Stop
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Ndezje Start/Stop
 • Paketa Climate Comfort
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €155,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 5.0 - 575 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: e kuqe
Karroceria: Coupe
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay