Jaguar F-Pace D180 R-Dynamic

Jaguar F-Pace D180 R-Dynamic

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Ambient Light
 • Auto Hold
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Dritat Full LED
 • Dynamic Select Drive Mode
 • Forward Collision Warning
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Levat e Nderrimit te Marsheve ne Timon
 • Meridian Sound System
 • Ndezje Start/Stop
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Lëkure
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem navigimi 3D
 • Sistem USB
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Voice control
Informacion i përgjithshëm
€35,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 79000km
Viti 2017
Motorri 2.0 - 180HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay