Jaguar F-Pace R Dynamic 20d

Jaguar F-Pace R Dynamic 20d

Opsione Baze
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Emergency Brake Assist
 • Sedile ngrohje dhe ftohje elektrike para
 • Sedile ngrohje pas
 • Drive Dynamic Select
 • Lane Keep Assist
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Meridian Sound System
Informacion i përgjithshëm
€35,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 144,000km
Viti 2016
Motorri 2.0 - 180HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Fuji White
Ngjyra Brenda: Ebony Cloud
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay