Jaguar F-Pace P550 SVR

Jaguar F-Pace P550 SVR

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi
 • Traksion AWD + Terrain  Response
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Kamera E Pasme
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje me Sensor
 • Lane Keep Assist
 • Emergency Braking
 • 11.4″ Touchscreen Display
 • Blind Spot Assist
 • Meridian™ Surround Sound System
 • Shina ne Tavan Gloss Black
 • Hapje/Mbyllje me Activity Key
 • Wireless device charging
OPSIONET SHTESË
 • Tavan Panoramik Fiks
 • Xhama te Erret
 • Disqe 22″ Style 5117, Forged,Gloss Black
 • Drita Pixel Led
 • Interior me Fibra Karboni
 • Sedile Klimaterike-Ngrohje/Ftohje Para
 • Head-up Display
 • Sistem Surround Camera 360
 • Paneli Instrumentave TFT Dixhital
 • Ndricim Ambjenti me 12 Konfigurime
Informacion i përgjithshëm
€129,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 5.0 - 550
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Mars Red
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay