Jaguar F-Pace D204 R-Dynamic S

Jaguar F-Pace D204 R-Dynamic S

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi
 • Traksion 4×4
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • All Surface Progress Control
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Sistem Kamera Surround 3D
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Lane Keep Assist
 • Drita Premium Full LED
 • Keyless Start/Stop
 • Impianti Audio Meridian Sound
Opsione Shtese
 • Red Brake Calipers
 • Hapje / Mbyllje te perdes me gjest
 • Inserte Druri Satin Charcoal
 • Disqe Alumini 20"
 • Drita Premium LED me Grafike DRL
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Paketa Driver Assist
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €76,500
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 204 Hp
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Eiger Grey
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay