Jaguar F-Pace D200 SE

Jaguar F-Pace D200 SE

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi
 • Traksion 4×4
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Kamera E Pasme
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Lane Keep Assist
 • Keyless Start/Stop
 • Emergency Braking
 • 11.4″ Touchscreen Display
 • Drita Ambjenti me Konfigurim
 • Blind Spot Assist
 • Sinjalet Me Levizje Te Animuar
Opsione Shtese
 • Disqe Alumini 20"
 • Drita Mjegulle LED
 • Dritat Premium LED
 • Gome Rezerve Dimensione Normale
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
cmimi €79,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 2.0 - 204HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Light Oyster
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay