Jaguar F-Pace D200 SE

Jaguar F-Pace D200 SE

Opsione Baze
 • – Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi
  – Traksion 4×4
  – Sensore Parkimi Para dhe Prapa
  – Ndezje Me Buton Start/Stop
  – Klimatizator Automatik Me 2 Zona
  – Kamera E Pasme
  – Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
  – Lane Keep Assist
  – Keyless Start/Stop
  – Emergency Braking
  – 11.4″ Touchscreen Display
  – Drita Ambjenti me Konfigurim
  – Blind Spot Assist
  – Sinjalet Me Levizje Te Animuar
Opsione Shtese

– Xhama te Erret
– Disqe 20″ Style 5031, Gloss Grey
– Drita Mjegulle LED
– Drita Premium LED & AHBA
– Gome Rezerve e Reduktuar
– Tavan Panoramik Me Hapje
– Sedilje Elektrike Me Ngrohje/Memorie
– Tavani i Veshur Ebony(E Zeze)
– Wireless device charging

Informacion i përgjithshëm
€79,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 2.0 - 204HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Ebony Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay