Jaguar F-Pace D200 S

Jaguar F-Pace D200 S

Opsione Baze
 • – Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi- Traksion 4×4

  – Sensore Parkimi Para dhe Prapa

  – Ndezje Me Buton Start/Stop

  – Klimatizator Automatik Me 2 Zona

  – Kamera E Pasme

  – Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike

  – Lane Keep Assist

  – Emergency Braking

  – 11.4″ Touchscreen Display

  – Blind Spot Assist

  – Gome Rezerve E Redukuar

Opsione Shtese
 • – Tavan Panoramik Fiks- Xhama te Erret

  – Disqe 19″ Style 5038, Gloss Grey

  – Drita Mjegulle LED

  – Sinjalet Me Levizje Te Animuar

  – Sedilje Elektrike Me Ngrohje/Memorie

  – Tavani i Veshur Ebony(E Zeze)

  – Wireless device charging

  – Analog Central TFT Display

  – Ndricim Ambjenti me 12 Konfigurime

Informacion i përgjithshëm
cmimi €79,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 2.0 - 204HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Eiger Grey
Ngjyra Brenda: Ebony Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay