Jaguar F-Pace D204 S AWD

Jaguar F-Pace D204 S AWD

Opsione Baze
 • – Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi
 • – Traksion 4×4
 • – Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • – Ndezje Me Buton Start/Stop
 • – Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • – Kamera E Pasme
 • – Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • – Lane Keep Assist
 • – Emergency Braking
 • – 11.4″ Touchscreen Display
 • – Blind Spot Assist
 • – Gome Rezerve E Redukuar
Opsione Shtese
 • – Tavan Panoramik Fiks
 • – Xhama te Erret
 • – Disqe 19″ Style 5038, Gloss Grey
 • – Drita Mjegulle LED
 • – Sinjalet Me Levizje Te Animuar
 • – Sedilje Elektrike Me Ngrohje/Memorie
 • – Tavani i Veshur Ebony(E Zeze)
 • – Wireless device charging
 • – Analog Central TFT Display
 • – Ndricim Ambjenti me 12 Konfigurime
Informacion i përgjithshëm
€79,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 2.0 - 204HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Caraway
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay