Jaguar F-Pace D200 S AWD MHEV

Jaguar F-Pace D200 S AWD MHEV

Opsione Baze

– Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi

– Traksion 4×4

– Sensore Parkimi Para dhe Prapa

– Ndezje Me Buton Start/Stop

– All Surface Progress Control

– Klimatizator Automatik Me 2 Zona

– Sistem Kamera Surround 3D

– Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike

– Lane Keep Assist

– Drita Premium Full LED

– Keyless Start/Stop

– Impianti Audio Meridian Sound

– Shina Ne Tavan

Opsione Shtesë

– Xhama te Erret

– Disqe 19” Aumini Style 5103 Gloss Grey

– Drita Mjegulle LED

– Drita Premium LED & AHBA

– Tavan Panoramik me Hapje

– Pjastrat e Dyerve me Shkrim te Ndricuar

– Karikim Mobile Wireless

– Paneli Instrumentave TFT Dixhital

– Meridian™ Sound System

– Sedile me Ngrohje Para 12 Pozicione

Informacion i përgjithshëm
cmimi €59,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 45518km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 204HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Ebony Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay