Jaguar F-Pace D180

Jaguar F-Pace D180

Opsione Baze
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • Traksion 4×4
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Lane Keep Assist
 • Drita  LED
 • Sedile Tekstil
 • Xhama te Erresuar
 • Disqe 19”
 • Drita Mjegulle LED
 • Tavani Panoramik fiks
 • Sedile me ngrohje para
 • Sensore parkimi para dhe prapa
 • Kamera parkimi prapa
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €39,900
€34,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 43,000km
Viti 2017
Motorri 2.0 - 180 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay