Jaguar F-Pace D180 Pure

Jaguar F-Pace D180 Pure

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Ndezje me buton Start/Stop
 • Klimatizator automatic me 2 zona
 • Lane Keep Assist
 • Drita LED
 • Sedile ngjyre e zezë
 • Sedile tekstil
Opsione Shtese
 • Disqe Alumini 19"
 • Drita Mjegulle LED
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €42,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 42,500km
Viti 2017
Motorri 2.0 - 180 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: Ebony Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay