Jaguar F-Pace 20d

Jaguar F-Pace 20d

OPSIONE TË MAKINËS
 • Bagazh me hapje dhe mbyllje elektrike
 • Sedile elektrike me ngrohje
 • Kilometrazh digital
 • Sistem Navigacioni
 • Levat e transmisionit te integruara ne timon
 • Kamera e pasme parkimi
 • Drive mode select
 • Meridian Sound System
 • Ambient light
 • Apple/Android Car play
 • Keyless Start
 • Klima 2 zona
 • AEB
 • Forward alert
 • Voice control
 • Lane keep asist
 • Cruise control
 • Sensor dritash
 • Sensor shiu
 • Sensor parkimi
 • Eco start stop
 • Radio
 • CD Player
 • USB
 • Bluetoth
Informacion i përgjithshëm
€49,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 28000km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 180HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Narvic Black
Ngjyra Brenda: Ebony Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay