Jaguar E-Pace R Dynamic S D150 AWD

Jaguar E-Pace R Dynamic S D150 AWD

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Terrain Response
 • Pasqyra me errësim automatik
 • Paketa R-Dynamic
 • Ambient Light
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Dalje Klimatizatori Prapa
 • Disqe Alumini 19"
 • Drita Mjegulle LED
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Drita te Dites LED
 • Dritat Automatike
 • Dritat Full LED
 • ECO Start/Stop
 • Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Kompjuter Bordi
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Ndezje Start/Stop
 • Riveshje e Tavanit Morzine
 • Sedile Comfort
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Tavan Xhami Panoramik Fix
 • Telekamera e Pasme
 • Timon i Pozicionueshem
 • Timon Prej Lekure
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €39,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 30000km
Viti 2018
Motorri 2.0
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Vishnje
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay