Jaguar E-Pace D165 SE

Jaguar E-Pace D165 SE

OPSIONET STANDARDE
 • Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi
 • Traksion 4×4
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa+Kamera
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Lane Keep Assist
 • Keyless Start/Stop
 • Korniza kromi tek dritaret
OPSIONET SHTESË
 • Xhama te Erret
 • Tavan Panoramik Fiks
 • Drita Mjegulle LED
 • Drita Premium LED & AHBA
 • Disqe 19” Aumini Style 5049
  Bagazhi me Hapje/Mbyllje me Sensor
 • Paneli Instrumentave TFT Analog
 • Tapete Per Kembet
 • Drita Ambjenti me 10 konfigurime
Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 2.0 - 163HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Firenze Red
Ngjyra Brenda: Light Oyster
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay