Jaguar E-Pace D165 SE

Jaguar E-Pace D165 SE

OPSIONET STANDARDE
 • Traksion 4×4
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • All Surface Progress Control
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Sistem Kamera Surround 3D
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Lane Keep Assist
 • Drita Premium Full LED
 • Keyless Start/Stop
 • Korniza kromi tek dritaret
 • Timoni Lekure R-Dynamic
OPSIONET SHTESË
 • Xhama te Errët
 • Disqe 19” Aumini Style 5119 Dark Grey
 • Drita Mjegulle LED
 • Drita Premium LED & AHBA
 • Sedile me Ngrohje Para me 12 Pozicione
 • Drita Ambjenti të konfigurueshme
 • Tavani Panoramik Fiks
 • Paneli Instrumentave TFT Dixhital
Informacion i përgjithshëm
€47,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 6500km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 165HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Deep Garnet
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay