Jaguar E-Pace D150 S

Jaguar E-Pace D150 S

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi
 • Traksion 4×4
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • All Surface Progress Control
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Lane Keep Assist
 • Drita Premium Full LED
 • Keyless Start/Stop
 • Korniza kromi tek dritaret
 • Timoni Lekure R-Dynamic
Opsione Shtese
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Disqe Alumini 18"
 • Drita Mjegulle LED
 • Dritat Full LED
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Paketa Exterior Black Design
 • Sedile Elektrike
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Tavan Xhami Panoramik Fix
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €36,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 23,500km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 150 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay

  Jaguar E-Pace D150 S

  Opsione Baze
  • 6 Airbag
  • Drita Mjegulle Prapa
  • Timon me Komanda Multifunksional
  • Mbyllje Qendrore me Pult
  • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
  • ISOFIX
  • Sensore Shiu
  • Drite Frenimi Prapa
  • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
  • Pasqyrat me Komandim
  • Mbeshtetese Krahu Para
  • Kompjuter Bordi
  Opsione Shtese
  • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
  • Disqe Alumini 18"
  • Drita Mjegulle LED
  • Dritat Full LED
  • Kamera e Pasme Parkimi
  • Paketa Exterior Black Design
  • Sedile Elektrike
  • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
  • Tavan Xhami Panoramik Fix
  • Xhama te Erret
  Informacion i përgjithshëm
  Çmimi €36,000
  Gjendja: E perdorur
  KM te pershkruara: 23,500km
  Viti 2020
  Motorri 2.0 - 150 Hp
  Karburanti: Diesel
  Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
  Ngjyra Brenda: bezhe
  Karroceria: SUV
  Trasmisioni: Automatike
  Tipi Auto
  Rrota aktive: AWD
  Dyert: 5
  Ulese: 5

   Emri (*)

   Email (*)

   Numer telefoni

   Subjekti

   Kalkulatori Financiar
   Çmimi i automjetit ( €)
   Norma interesit (%)
   Periudha (muaj)
   Paradhënie ( €)
   Llogarit
   Monthly Payment
   Total Interest Payment
   Total Amount to Pay