Jaguar D200 R-Dynamic S AWD

Jaguar D200 R-Dynamic S AWD

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Transmision Automatik me 8 Raporte
 • Terheqje Integrale 4×4 Permanent
 • Sensore Parkimi Perpara dhe Prapa
 • Sistem Kamera 3D Surround
 • Klimatizator Automatik 2 Zona
 • Ekran PIVI Pro Navigation 10″
 • Emergency Brake Assist
 • Set Tapetesh
 • Apple Carplay & Android
 • Funksion Lane Keep Assist
 • Funksion Auto Hold Assist
 • Paneli Instrumentave Analog
 • Sistem Keyless Start
Opsione Shtese
 • Pedale Alumini
 • Clear Sight Pasqyre Interior
 • Disqe Alumini 19"
 • Drita Premium LED me Grafike DRL
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Meridian Sound System
 • Riveshje e Tavanit Ebony Alcantara
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem Keyless Entry
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €61,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 204 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Eiger Grey
Ngjyra Brenda: Tan Lux
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay