Ford Mondeo

Ford Mondeo

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Sensor dritash
 • Mbeshtetese krahu para dhe pas
 • Isofix
 • USB
 • AUX
 • Bluetooth
 • Pasqyra elektrike
 • Kompiuter bordi
 • Timon me komanda multifunksional
 • Sensor parkimi
 • Kondicioner ac
 • Xhama elektrik
 • Drita halogjene
 • Sedile lekure elektrije
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €11,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 150,000km
Viti 2014
Motorri 2.0 - 150 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: Kafe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay