Ford Kuga Vignale

Ford Kuga Vignale

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drita Xenon Me detaje LED
 • Sedile Elekrike/Lekuere/Ngrohje/Memorie
 • Klimatizator Automatik 2 zona
 • Navigator
 • Timon me komanda Multifunksional
 • Kroskot Lekure
 • Hapje mbyllje qendrore me pult
 • Bagazh Hands Free (Hapje dhe mbyllje me buton)
 • Intelligent AWD
 • Kamera e pasme Parkimi
 • Sensor Parkimi para dhe pas
 • Keyless start
 • Sistem Audio Sony
 • Disqe Alumini 18″
 • CD
 • USB/Bluetooth
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Cmimi €25,900
€22,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 55,000km
Viti 2018
Motorri 2.0 - 177 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay