Ford Grand C-Max 6+1

Ford Grand C-Max 6+1

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Xhamat elektrik para dhe mbrapa
 • Pasqyrat e jashtme elektrike me palosje
 • Disqe Alumini 16”,
 • Sensore parkimi mbrapa,
 • sedilja e shoferit me rregullim lumbar,
 • sistemi i frendimit ABS
 • TC(kontroll ferkimi i gomave),
 • ESP(Program elektronik i stabilitetit),
 • EBD(Shperndarje e Forces Frenuese),
 • Airbag per shoferin dhe pasagjerin,
 • airbag anesore 2 cop dhe airbag tavanor 2 cop,
 • Mbyllja qendrore me pult
 • Timon i pershtatshem ne lartesi dhe aks me lekure,
 • Radio CD/MP3 ekran 4,2″,
 • Komanda audio ne timon
 • Drita mjegulle para dhe mbrapa,
 • Klima Automatike me 2-zona,
 • Mbeshtetese krahu perpara,
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €10,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 115,000km
Viti 2013
Motorri 1.6 - 95 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Trasmisioni: Manual
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay