Fiat 500e Icon

Fiat 500e Icon

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Ekrant Digital Tft 8
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Attention Assist
 • Blind Spot Monitoring
 • Cruise Control
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Limitator shpejtesie
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Traffic Sign Recognition
Informacion i përgjithshëm
cmimi €28,900
€25,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 42 kWh - 118HP
Karburanti: Elektrike
Ngjyra Jashte: Gri Metalike
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 3
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay