Fiat 500 Lounge

Fiat 500 Lounge

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • AVS
 • Bi Xenon Headlights
 • Electric Side Mirror
 • ESP
 • Leather Steering Wheel
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Cruise Control
 • Limitator Shpejtësie
 • USB Aux Bluetooth
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Cmimi €9,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 13,000km
Viti 2018
Motorri 1.2 - 69 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e kuqe
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 3
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay