Evo Cross

Evo Cross

Opsione Baze
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Drita xenon me detaje led
 • Bllokues diferencial 2h 4h
 • Sedile lekure
 • Timon me komonda multifunksional
Informacion i përgjithshëm
€36,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.2 - 150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Blu
Trasmisioni: Manual
Tipi Auto
Rrota aktive: 4WD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay