Dodge Ram REBEL

Dodge Ram REBEL

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Tow assist
 • Alpine Sound System
 • Adaptive Cruise Control
 • Blind Spot Monitoring
 • Dritat Full LED
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Lëkure
 • Sedile me Ngrohje
 • Timon me ngrohje
Informacion i përgjithshëm
cmimi €67,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 84000km
Viti 2019
Motorri 5.7 - 421HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e bardhe
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Pick Up
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay