Dodge Challenger Hemi V8

Dodge Challenger Hemi V8

Opsione Baze
 • Timon me komanda multifunksionale
 • Levat e transmisionit të integruara në timon
 • Kompjuter bordi
 • Android Infotainment System
 • Navigator
 • Bluetooth
 • Aux
 • Usb
 • Sedile Lëkure
 • Xhama elektrik
 • Sedile me lëvizje elektrike
 • Cruise control
 • Kamera parkimi
 • Sensorë parkimi
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • START/STOP
 • Klimatizator me dy zona
 • Pasqyra me ngrohje dhe elektrike
Opsione Shtese
 • Adaptive Cruise Control
 • AUX
 • ECO Start/Stop
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Levat e Nderrimit te Marsheve ne Timon
 • Ndezje Start/Stop
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Lëkure
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €19,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 163.000 km
Viti 2014
Motorri 5.7 - 375 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e kuqe
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay