Cranchi Zaffiro 36

Cranchi Zaffiro 36

Opsionet
 • Gjatësia: 11.70m
 • Gjerësia: 3.90m
 • Zhytja deri te helika: 1m
 • Kabina: 2
 • Numri i personave : 16
 • Shtretër : 5
 • Pesha : 6,400 kg
 • Kapaciteti motorik: 2 Motorra
 • Fuqia: 600HP
 • Kategoria : B

Motorr i brendshëm, Helikë e përparëme, Pasarelë hidraulike, Gjenerator, Ajër i kondicionuar, Boiler, Ploter Raymarine 12″, Tridata Raymarine, VHF DSC, Kuader elektrik 12v/230v, 3 Pompa Automatike, Antene, TV ,Busull

Pjesa e Jashtëme:

Zona e përparëme me dyshek, Divan ne form L, Tavolinë e pasme teak, Frigorifer i jashtëm, Rollbar me dopio tendë, Parmakë sigurie inoksi përgjatë varkës, Vende për të mbajtur parabordet, Pjesa e pasme e veshur me teak, Sedile piloti dhe Co-Piloti, Hapsira te bollshme për të mbajtur objekte, Lavaman, Zonë gatimi.

Pjesa e Brendshme:

Zona e ndenjes e pajisur me divan në formë L, me TV, tavolinë teleskopike që mund të kthehet në shtrat, Zonë gatimi e pajisur me Frigorifer, Mikrovalë dhe Sobë, Dhoma e përparëme me krevat matrimonial TV dhe hapësira të bollshme për magazinim, Dhoma e pasme e pajisur me dy krevate tek të konvertueshëm në krevat matrimonial, TV dhe hapësira të bollshme magazinimi, Dyshemeja e veshur e gjitha ne dru, Tapiceria e gjitha me kamosh, Banjo e kompletuar me WC Elektrike, kabinë dushi dhe Lavaman, Ndriçimi i brenshëm LED

Informacion i përgjithshëm
€150,000
Gjendja: E perdorur
Viti 2008
Motorri 2x 300 HP Volvo Penta
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe
Ngjyra Brenda: Cream
Tipi Mjet Lundrimi

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay