Citroen C4 Cactus

Citroen C4 Cactus

Opsione Baze
 • Timon me komanda multifunctional
 • Tavan xhami panoramik
 • Drita halogjene me detaje led
 • Mbeshtetese krahu perpara
 • Kamera e pasme parkimi
 • Vet parkimi ( Park Assist)
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Usb
 • Navigator
 • Bluetooth
Informacion i përgjithshëm
€12,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 65000km
Viti 2015
Motorri 1.6 - 92 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Bardhë
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay