Chery TIGGO 4

Chery TIGGO 4

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Drita Xenon
 • 4 Xhamat me komandim elektrik
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • CD Player
 • Cruise Control
 • ECO Start/Stop
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Kompjuter Bordi
 • Radio Dixhitale - DAB
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Lëkure
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Tavan Xhami Panoramik Fix
 • Timon me Komanda Multifunksional
Informacion i përgjithshëm
€16,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 20000km
Viti 2019
Motorri 1.6 - 116 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e kuqe
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay