BMW X7 M50d

BMW X7 M50d

Opsione Baze
Disqe 22”
7 Vende
M Packet
Drita BMW Laser
Ambient Light i konfigurueshem
Active Cruise Control
Sistem amortizimi me ajer
Sedile elektrike me ngrohje dhe ftohje para
Sedile elektrike me ngrohje pas
Klimatizator automatik me 4 zona
Tavan xhami panoramik me hapje
Kamera 360 Grade
Informacion i përgjithshëm
€116,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 48000km
Viti 2020
Motorri 3.0 - 400HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay