BMW X6 M50 X-Drive

BMW X6 M50 X-Drive

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Auto Hold
 • Automatic Padle Shift
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Dritat Xenon Adaptive
 • Drive Mode
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)
 • Radio Dixhitale - DAB
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje
 • Sensore Shiu
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Timon me Komanda Multifunksional
Informacion i përgjithshëm
cmimi €28,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 237000km
Viti 2012
Motorri 3.0 - 381HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay