BMW X1 S Drive 18d

BMW X1 S Drive 18d

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Intelligent Safety
 • Sedile lëkure / pëlhure
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Drive Mode
 • ECO Start/Stop
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Levat e Nderrimit te Marsheve ne Timon
 • Limitator shpejtesie
 • Radio Dixhitale - DAB
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Voice control
Informacion i përgjithshëm
€25,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 105000km
Viti 2017
Motorri 1.8 - 150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Crossover
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay