Bmw X1 18d

Bmw X1 18d

Opsione Baze
 • Timon me komanda multifunksional
 • Kompiuter bordi
 • klimatizator 2 zona
 • Sensor parkimi prapa
 • Drita full led para dhe pas
 • Sensor shiu
 • Sensor dritash
 • Cruise control
 • limitator shpejtesie
 • limitator shpejtesie
 • Emergency Brake assist
 • Drita mjegulle
 • tavan xhami panoramik me hapje
 • hapje bagazhi me buton
 • aux usb bluetooth
 • Isofix
 • Keyless Start
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €22,200
€17,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 165,000km
Viti 2016
Motorri 2.0 - 143 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay