BMW M3

BMW M3

Opsione Baze
 • Drive Modes M1, M2
 • Launch Control
 • Carbon Core
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensorë parkimi para dhe Pas
 • BMW M-Pack
 • Timon i konfigurueshëm me Drive mode
 • Adaptive suspension
 • Klimatizator automatic me 2 zona
 • Sistem Audio Harman Kardoon
 • Timon me komanda multifunskional
 • Levat e transmisionit të integruara në timon
 • Insterte karboni në kroskot
 • Performance Exhaust
 • Carbon Tips
 • Start Stop
 • Navigator
 • Performance Gadget
 • USB
 • Bluetooth
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €49,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 66,000km
Viti 2016
Motorri 3.0 - 431 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial prapa
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay