BMW 750i xDrive

BMW 750i xDrive

Opsione Baze
 • Sedile elektrike me ngrohje dhe ftohje
 • Sedile me masazh para dhe pas
 • Sedilje me memorizim
 • Auto Hold
 • Drive Mode Select
 • Emergency Brake Assist
 • Lane Keep Assist
 • 360 Camera
 • Distronic
 • Radio/CD/Bluetooth
 • Adaptive Cruise Control
 • Keyless Start
 • Keyless Go
 • Eco Start Stop
 • Sistem amortizimi me ajër
 • Leva e transmisionit e integruar në timon
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • System Audio Harman Kardon
 • Limitator shpejtesie
 • Cruise control
 • Voice Control
 • Sensor parkimi/ dritash shiu
 • Timon multifunksional
 • Isofix
 • Blind Spot
 • Perde Elektrike
Informacion i përgjithshëm
€57,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 91.000km
Viti 2016
Motorri 4.4
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e bardhe
Ngjyra Brenda: Kafe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay