BMW 750i Individual

BMW 750i Individual

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Kit Aerodynamic M Sport
 • Bower & Wilkins Diamond Surround Sound
 • BMW Laser Light
 • Carbon Core
 • BMW Display Key
 • Ambient Light
 • Cruise Control
 • Dritat Automatic High Beam Assist
 • Head Up Display
 • Kamera 360 Grade
 • Park Assist
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Masazh
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistemi Soft Close
Informacion i përgjithshëm
€57,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 30,000km
Viti 2018
Motorri 4.4 - 445 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e kuqe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay