BMW 730 X-Drive

BMW 730 X-Drive

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Ambient Light
 • Blind Spot Monitoring
 • BMW Display Key
 • BMW Laser Light
 • Carbon Core
 • Dritat Automatic High Beam Assist
 • Head Up Display
 • Impiant Audio Harman Kardon
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Ndezje Start/Stop
 • Radio Dixhitale - DAB
 • Sedile me Masazh
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem USB
 • Tavan Xhami me Hapje
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Timon me ngrohje
Informacion i përgjithshëm
€48,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 110000km
Viti 2016
Motorri 3.0 - 265HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay