Audi TT S-Line Quattro

Audi TT S-Line Quattro

Opsione Baze
 • Audi MMI
 • Timon S-Line me komanda multifunksionale
 • Kambio Automatike S Tronic
 • Drive select modes
 • Eco start stop
 • Sistem audio Bang & Olufsen
 • Limitator Shpejtesie
 • Cruise Control
 • Sedile Alcantara / Lekure S-Line
 • Timon me levizje manual
 • Sistem navigacioni
 • Bisht i pasem me levizje elektrike
 • Klima automatike
 • Sedilje me ngrohje para
 • Pasqyra me palosje elektrike dhe me ngrohje
 • Drita LED
 • Sedilje me levizje manual
 • Quattro
 • Start Stop
 • Radio
 • Voice control
 • Keyless go
 • CD Player
 • USB
 • Sistem Bluetooth
Opsione Shtese
 • Pasqyra me palosje elektrike dhe me ngrohje
 • Drita LED
 • Sedilje me levizje manual
 • Quattro
 • Start Stop
 • Radio
 • Voice control
 • Keyless go
 • CD Player
 • USB
 • Sistem Bluetooth
Informacion i përgjithshëm
€32,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 13000km
Viti 2016
Motorri 2.0 - 230HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Coupe
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 3
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay