Audi Rs5

Audi Rs5

Opsione Baze
 • Drita matrix full led para dhe pas
 • Audi Drive Dynamic Select RS
 • Sedile elektrike ngohje masazh
 • Emergency brake assist
 • Lane keep assist
 • Park assist
 • Kamera e pasme parkimi
 • Bang olufesen audio
Informacion i përgjithshëm
€118,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 2.9 - 450 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e bardhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay