Audi Q8 55 TFSI

Audi Q8 55 TFSI

Opsione Baze
 • Keyless Entry/Start
 • Kamera Parkimi 3d
 • Sensor Parkini Para Dhe Pas
 • Active Cruise Control
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Wireless Charger
 • Sedile elektrike ngrohje/ftohje masazh para
 • Sedile ngrohje pas
 • Klima 4 zona
Informacion i përgjithshëm
€79,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 105.000km
Viti 2019
Motorri 3.0 - 340 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay