Audi Q5 Quattro

Audi Q5 Quattro

Opsione Baze
 • Drita full led para dhe pas
 • Sedile elekektrike ngrohje
 • Emergency brake assist
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Ambient light i konfigurueshem
 • Navigator bluetooth usb
 • Klimatizator 2 zona
 • Drive dynamic select
Informacion i përgjithshëm
€36,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 120000km
Viti 2017
Motorri 2.0 - 190 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay