Audi Q3

Audi Q3

Opsione Baze
 • Ekran Digital
 • Navigator
 • USB
 • Bluetooth
 • Klimatizator 3 zona
 • Timon me komandamultifunskional S line
 • Keyless Start
 • Bagazh me hapje automatike
 • Drita full led para dhe pas
 • Sedile me ngrohje para
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensor parkimi para dhe pas
Informacion i përgjithshëm
€53,500
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.0 - 150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay