Audi Q3 TDI

Audi Q3 TDI

Opsione Baze
 • Dritat LED / Xenon
 • Kontrollimi elektrik i xhamave
 • Sensor drite dhe shiu
 • Kompjuter bordi
 • Sensorë parkimi
 • Sistem ECO Start/Stop
 • Limitator shpejtësie
 • Sistem Navigimi
 • Timon me komanda multifunksional
 • Isofix
 • Sedile me ngrohje para
 • Keyless entry
 • Auto Hold
 • Voice Control
 • Cruise control
 • Radio
 • CD player
 • Bluetooth
 • AUX
 • SD Card
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
€28,900
€21,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 145000km
Viti 2018
Motorri 2.0 - 150HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay