Audi A8 TDi L Presidential

Audi A8 TDi L Presidential

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Xham Antiverbues
 • Interiori me inserte druri
 • Perde me hapje dhe mbyllje elektrike
 • Xhama termik triplex
 • Video Motion
 • Drita Full LED Matrix
 • Night Vision Camera
 • Sistem Audio Bang&Olufsen
 • 3x TV
 • Ambient Light
 • AUX
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • CD Player
 • Dalje Prize 230V
 • Drive Mode
 • Kamera 360 Grade
 • Keyless start
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Limitator shpejtesie
 • Pasqyrat me ngrohje
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Pilot Assist
 • Radio Dixhitale - DAB
 • Riveshje e Tavanit Ebony Alcantara
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Lëkure
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ftohje Para
 • Sedile me Masazh
 • Sedile me Ngrohje
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sedile me Palosje
 • Sedilet Para me Support Lumbari Elektrik
 • Sedilje e pasagjerit elektrike
 • Sediljet e pasme me ngrohje
 • Sediljet e pasme me palosje elektrike
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Distronic Plus
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistemi Soft Close
 • Suspensione me Ajer
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Traffic Sign Recognition
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
€32,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 153000km
Viti 2013
Motorri 3.0 - 246 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay